INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Franziska Koenig vs. Oleksandra Piskun - onderlinge wedstrijden
20.08.12 | Kwalif. | Franziska Koenig | Oleksandra Piskun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Enschede | Clay |
Franziska Koenig form & Oleksandra Piskun form
Franziska Koenig - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
09.11.17 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 2e ronde | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.13 1e ronde | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
16.09.13 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ratingen - Clay | ||||
12.08.13 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.13 1e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 2e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.13 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
05.08.13 Kwalif. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.04.13 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - scratch | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.13 1e ronde | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwartfinale | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Oleksandra Piskun - laatste wedstrijden
Sajur - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tbilisi - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - scratch | wedstrijd detail | |
Tunis - Clay | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
22.03.18 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.18 1e ronde | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
14.03.18 1e ronde | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
12.02.18 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.02.18 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.17 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
23.11.17 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.17 1e ronde | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
16.11.17 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.17 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.11.17 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
16.10.17 1e ronde | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kiev - Clay | ||||
27.09.17 2e ronde | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.17 1e ronde | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |