WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Franziska Sziedat | Maria Krupenina | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.03.01, 23 Jaar
03.03.01, 23 Jaar
Franziska Sziedat vs. Maria Krupenina - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Franziska Sziedat | Maria Krupenina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Franziska Sziedat form & Maria Krupenina form
Franziska Sziedat - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maria Krupenina - laatste wedstrijden
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |