WEDSTRIJD
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Freya Christie | Alexandra Silva | 6-2, 6-0 | W25 Montemor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
26.03.01, 23 Jaar
26.03.01, 23 Jaar
Freya Christie vs. Alexandra Silva - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Freya Christie | Alexandra Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Montemor | Hard |
Freya Christie form & Alexandra Silva form
Freya Christie - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexandra Silva - laatste wedstrijden
W15 Don - Carpet | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nataly Miroslavova Ninova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Matilde Morais | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Marina Benito | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Ana Conde Vendrell | 1-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |