WEDSTRIJD
06.07.20 | 1e ronde | Freya Christie | Alicia Barnett | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Freya Christie | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Freya Christie | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Freya Christie | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Freya Christie | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Freya Christie | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
0-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Freya Christie | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
Freya Christie | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Freya Christie | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Freya Christie | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Freya Christie | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
(0) | Alicia Barnett | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 4-6 | ||
Freya Christie | (1) | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 4-6 | ||
(2) | Alicia Barnett | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 4-6 | ||
Freya Christie | (4) | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 4-6 | ||
6-2 |
3 | ||
Freya Christie | 0-0 | |
0-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Freya Christie | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Freya Christie | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Freya Christie | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Freya Christie | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Freya Christie vs. Alicia Barnett - onderlinge wedstrijden
16.07.20 | 1e ronde | Alicia Barnett | Freya Christie | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
06.07.20 | 1e ronde | Freya Christie | Alicia Barnett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | ||
08.05.18 | Kwalif. | Alicia Barnett | Freya Christie | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Goyang | Hard |
03.11.17 | Halve finale | Freya Christie | Alicia Barnett | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Sunderland | I. hard |
Freya Christie form & Alicia Barnett form
Freya Christie - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Alicia Barnett - laatste wedstrijden
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.21 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |