WEDSTRIJD
14.10.19 | Kwalif. | Funa Kozaki | Mami Hasegawa | 7-62, 6-1 | W25 Hamamatsu | Carpet |
STATISTIEKEN
Funa Kozaki | Mami Hasegawa | |
1e Service % | 40/56 (71%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/62 (53%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Funa Kozaki | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Mami Hasegawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Funa Kozaki | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Mami Hasegawa | |
7-62 |
2 | ||
0-0 | Mami Hasegawa | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Funa Kozaki | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mami Hasegawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Mami Hasegawa | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Funa Kozaki | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Mami Hasegawa | |
0-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
25.03.92, 32 Jaar
25.03.92, 32 Jaar
Funa Kozaki vs. Mami Hasegawa - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | Kwalif. | Funa Kozaki | Mami Hasegawa | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Hamamatsu | Carpet |
Funa Kozaki form & Mami Hasegawa form
Funa Kozaki - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Karen Tsutsumi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 7-5, 2-3, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Aely Arai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 0-2, - Funa Kozaki - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yu Chin Tsai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Kubo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Mami Hasegawa - laatste wedstrijden
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Ohta | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Ando | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Makinohara - Carpet | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mitsumi Kawasaki | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
12.06.18 Kwalif. | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nagisa Morimoto | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jin Ju Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Satsuki Koike | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-2, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 4-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
22.03.18 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.18 1e ronde | vs. Makoto Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.18 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toyota - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.17 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-3, 6-710 | wedstrijd detail |