WEDSTRIJD
22.07.13 | 1e ronde | Gabriela Andrea Knutson | Anna Vrbenska | 7-63, 6-3 | Horb | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
29.11.96, 27 Jaar
29.11.96, 27 Jaar
Gabriela Andrea Knutson vs. Anna Vrbenska - onderlinge wedstrijden
22.07.13 | 1e ronde | Gabriela Andrea Knutson | Anna Vrbenska | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Horb | Clay |
Gabriela Andrea Knutson form & Anna Vrbenska form
Gabriela Andrea Knutson - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-61, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hailey Robyn Troup | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Anna Vrbenska - laatste wedstrijden
Prerov - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Cechakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-3, 3-0, Tereza Vajsejtlova - scratch | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
21.09.15 2e ronde | vs. Diana Sumova | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.15 Kwalif. | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.15 1e ronde | vs. Janina Toljan | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Vendula Zovincova | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.15 2e ronde | vs. Cristina Ene | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.15 1e ronde | vs. Karolina Benackova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Kwartfinale | vs. Zuzana Luknarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Kwalif. | vs. Karolina Novotna (1997) | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Innsbruck - Clay | ||||
10.08.15 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.08.15 2e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.15 1e ronde | vs. Natasha Bredl | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Lazzarotto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Oparenovic | 3-6, 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.07.15 2e ronde | vs. Zuzana Zalabska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.15 Kwalif. | vs. Monika Stanikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.15 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Raimrova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Uberalova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.03.15 1e ronde | vs. Marina Hruba | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.03.15 1e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
09.02.15 1e ronde | vs. Petra Rohanova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.15 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
19.01.15 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.15 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Der Meij | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Thiem | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail |