WEDSTRIJD
15.06.15 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Andrea Knutson | Natalia Zorgovska | 6-0, 7-64 | Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
13.09.96, 27 Jaar
13.09.96, 27 Jaar
Gabriela Andrea Knutson vs. Natalia Zorgovska - onderlinge wedstrijden
15.06.15 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Andrea Knutson | Natalia Zorgovska | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | Prerov | Clay |
Gabriela Andrea Knutson form & Natalia Zorgovska form
Gabriela Andrea Knutson - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-61, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hailey Robyn Troup | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Natalia Zorgovska - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.02.19 Kwalif. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.19 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wirral - I. hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sezze - Clay | ||||
21.08.17 Kwalif. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lenzerheide - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
13.03.17 Kwalif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
14.11.16 Kwalif. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dragana Radisic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |