WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Gabriela Ce | Conny Perrin | 7-63, 6-3 | W60 Colina | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Ce | Conny Perrin | |
1e Service % | 47/70 (67%) | 53/84 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/47 (60%) | 28/53 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/84 (54%) | 33/70 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Gabriela Ce | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
Gabriela Ce | 1-2 | |
2-2 | Conny Perrin | |
Gabriela Ce | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Ce | 4-5 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-6 | Conny Perrin | |
0-0, 1-0, 5-1, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Ce | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
Gabriela Ce | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Conny Perrin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gabriela Ce | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Ce vs. Conny Perrin - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Gabriela Ce | Conny Perrin | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Colina | Clay |
06.09.19 | Kwartfinale | Gabriela Ce | Conny Perrin | 7-5, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Montreux | Clay |
29.02.16 | 1e ronde | Conny Perrin | Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Campinas | Clay |
Gabriela Ce form & Conny Perrin form
Gabriela Ce - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Conny Perrin - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |