WEDSTRIJD
13.07.21 | 1e ronde | Gabriela Ce | Dia Evtimova | 6-2, 1-0, - scratch | W25 Tarvisio | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Ce | Dia Evtimova | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 20/27 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/25 (72%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/27 (48%) | 13/36 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/63 (57%) | 27/63 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Ce | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gabriela Ce | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Ce vs. Dia Evtimova - onderlinge wedstrijden
13.07.21 | 1e ronde | Gabriela Ce | Dia Evtimova | 6-2, 1-0, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | W25 Tarvisio | Clay |
03.08.15 | 1e ronde | Gabriela Ce | Dia Evtimova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | Bad Saulgau | Clay |
28.07.14 | 1e ronde | Gabriela Ce | Dia Evtimova | 6-4, 3-2, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | Bad Saulgau | Clay |
Gabriela Ce form & Dia Evtimova form
Gabriela Ce - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail |