WEDSTRIJD
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Miteva | Ana Mukic | 6-4, 6-1 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
18.02.05, 19 Jaar
18.02.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
19.08.02, 21 Jaar
19.08.02, 21 Jaar
Gabriela Miteva vs. Ana Mukic - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Miteva | Ana Mukic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Gabriela Miteva form & Ana Mukic form
Gabriela Miteva - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Major | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Prodanovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Panova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trinity Ly | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Tudor | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kirsty Robertson | 1-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Evstatieva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Ana Mukic - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Noa Krznaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanda Vargova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Temin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Dragun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Taneva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pasterk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivania Martinich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zagreb - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |