WEDSTRIJD
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Gabriela Pantuckova | Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Pantuckova vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Gabriela Pantuckova | Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Gabriela Pantuckova form & Darja Vidmanova form
Gabriela Pantuckova - laatste wedstrijden
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
16.09.18 Finale | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.18 Halve finale | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.09.18 Kwartfinale | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.18 2e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
25.08.18 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.18 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |