WEDSTRIJD
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Lee | Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | Cluj-Napoca | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Lee | Ilinca Dalina Amariei | |
1e Service % | 28/52 (54%) | 25/54 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/54 (52%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Lee | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gabriela Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Lee | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Lee vs. Ilinca Dalina Amariei - onderlinge wedstrijden
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Gabriela Lee | Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Cluj-Napoca | Clay |
Gabriela Lee form & Ilinca Dalina Amariei form
Gabriela Lee - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |