WEDSTRIJD
18.09.20 | Kwartfinale | Gabriela Lee | Nina Potocnik | 7-62, 7-65 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriela Lee | Nina Potocnik | |
1e Service % | 50/88 (57%) | 72/102 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/50 (56%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/38 (55%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/102 (49%) | 39/88 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gabriela Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Lee | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Lee | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gabriela Lee | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Lee | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Lee | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Lee | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriela Lee vs. Nina Potocnik - onderlinge wedstrijden
18.09.20 | Kwartfinale | Gabriela Lee | Nina Potocnik | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
08.08.17 | 1e ronde | Nina Potocnik | Gabriela Lee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Arad | Clay |
Gabriela Lee form & Nina Potocnik form
Gabriela Lee - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |