WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Gaia Squarcialupi | Duru Soke | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
30.01.06, 18 Jaar
30.01.06, 18 Jaar
Gaia Squarcialupi vs. Duru Soke - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Gaia Squarcialupi | Duru Soke | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Gaia Squarcialupi form & Duru Soke form
Gaia Squarcialupi - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iliia Dashkevich | 6-3, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Duru Soke - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 1-4, - Duru Soke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beyza Sivrican | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Petja Drame | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Erbakan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Kara | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akvile Parazinskaite | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |