WEDSTRIJD
06.08.21 | Kwartfinale | Ganna Poznikhirenko | Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-1, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ganna Poznikhirenko | Noelia Bouzo Zanotti | |
1e Service % | 67/87 (77%) | 52/89 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/67 (60%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/89 (53%) | 38/87 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/176 (55%) | 80/176 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ganna Poznikhirenko vs. Noelia Bouzo Zanotti - onderlinge wedstrijden
06.08.21 | Kwartfinale | Ganna Poznikhirenko | Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ganna Poznikhirenko form & Noelia Bouzo Zanotti form
Ganna Poznikhirenko - laatste wedstrijden
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Noelia Bouzo Zanotti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail |