WEDSTRIJD
18.01.22 | Kwalif. | Gebriela Mihaylova | Daria Shalamanova | 2-6, 7-5, 14-12 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gebriela Mihaylova vs. Daria Shalamanova - onderlinge wedstrijden
18.01.22 | Kwalif. | Gebriela Mihaylova | Daria Shalamanova | 2-6, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
08.06.21 | Kwalif. | Daria Shalamanova | Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Gebriela Mihaylova form & Daria Shalamanova form
Gebriela Mihaylova - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Daria Shalamanova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
10.12.22 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |