WEDSTRIJD
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Gebriela Mihaylova | Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
08.06.00, 23 Jaar
08.06.00, 23 Jaar
Gebriela Mihaylova vs. Graziella Barrett - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Gebriela Mihaylova | Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Gebriela Mihaylova form & Graziella Barrett form
Gebriela Mihaylova - laatste wedstrijden
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Graziella Barrett - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Kwalif. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 Kwalif. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |