WEDSTRIJD
31.01.20 | Kwartfinale | Georgia Andreea Craciun | Aurora Zantedeschi | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Georgia Andreea Craciun | Aurora Zantedeschi | |
1e Service % | 34/59 (58%) | 30/59 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/25 (28%) | 6/29 (21%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/59 (63%) | 30/59 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dubbele fouten | 11 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-5 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 7-5 | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgia Andreea Craciun vs. Aurora Zantedeschi - onderlinge wedstrijden
04.07.23 | Kwalif. | Aurora Zantedeschi | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Stuttgart | Clay |
31.01.20 | Kwartfinale | Georgia Andreea Craciun | Aurora Zantedeschi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Georgia Andreea Craciun form & Aurora Zantedeschi form
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |