WEDSTRIJD
03.08.15 | 1e ronde van de kwal. | Georgia Andreea Craciun | Zuzana Luknarova | 3-6, 6-2, 4-0, - scratch | Plzen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgia Andreea Craciun vs. Zuzana Luknarova - onderlinge wedstrijden
03.08.15 | 1e ronde van de kwal. | Georgia Andreea Craciun | Zuzana Luknarova | 3-6, 6-2, 4-0, Zuzana Luknarova - scratch | wedstrijd detail | Plzen | Clay |
Georgia Andreea Craciun form & Zuzana Luknarova form
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Zuzana Luknarova - laatste wedstrijden
Trnava - I. hard | ||||
11.02.16 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.16 1e ronde | vs. Martina Borecka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Kallmunzerova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.16 Kwalif. | vs. Paulina Czarnik | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Stammheim - I. hard | ||||
11.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.16 Kwalif. | vs. Julie Gervais | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok - Hard | ||||
28.09.15 Kwalif. | vs. Utaka Kishigami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.15 1e ronde | vs. Kinnie Laisne | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bangkok - Hard | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.15 Kwalif. | vs. Prarisa Rachdanone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.15 Finale | vs. Patty Schnyder | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Kwartfinale | vs. Anna Vrbenska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.15 Halve finale | vs. Eva Rutarova | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.08.15 1e ronde | vs. Katerina Kramperova | 6-2, 0-1, Katerina Kramperova - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.15 2e ronde | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Innsbruck - Clay | ||||
10.08.15 1e ronde | vs. Anna Korzeniak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.15 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 2-6, 0-4, - Zuzana Luknarova - scratch | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
27.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde | vs. Sofie Oyen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
29.06.15 Kwalif. | vs. Anna Shkudun | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Goetz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
25.05.15 1e ronde | vs. Nina Zander | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.05.15 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Schaeder | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.05.15 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Spremo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
11.05.15 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.05.15 2e ronde | vs. Eugeniya Pashkova | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.15 Halve finale | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.15 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |