WEDSTRIJD
24.10.16 | 2e ronde van de kwal. | Georgia Brescia | Tiana Windbuchler | 6-0, 6-2 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
New Zeland
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Georgia Brescia vs. Tiana Windbuchler - onderlinge wedstrijden
24.10.16 | 2e ronde van de kwal. | Georgia Brescia | Tiana Windbuchler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Georgia Brescia form & Tiana Windbuchler form
Georgia Brescia - laatste wedstrijden
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - scratch | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
11.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiasso - Clay | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
15.01.19 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
07.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bagnatica - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail |
Tiana Windbuchler - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Jones | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Staines | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gillian Collins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Vukicevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sally Peers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Sprague | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |