WEDSTRIJD
09.02.23 | 2e ronde | Georgia Pedone | Eszter Meri | 6-4, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Georgia Pedone | Eszter Meri | |
1e Service % | 79/92 (86%) | 42/59 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/79 (53%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/59 (54%) | 44/92 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Georgia Pedone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Pedone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Pedone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Pedone | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Pedone | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Georgia Pedone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Eszter Meri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Pedone | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Pedone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Georgia Pedone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Eszter Meri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Georgia Pedone | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgia Pedone vs. Eszter Meri - onderlinge wedstrijden
09.02.23 | 2e ronde | Georgia Pedone | Eszter Meri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Georgia Pedone form & Eszter Meri form
Georgia Pedone - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sara Milanese | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Federica Urgesi | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |