WEDSTRIJD
12.09.20 | Halve finale | Georgina Garcia-Perez | Clara Tauson | 6-4, 6-75, 6-2 | W25+H Figueira | Hard |
STATISTIEKEN
Georgina Garcia-Perez | Clara Tauson | |
1e Service % | 66/107 (62%) | 83/117 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/66 (67%) | 50/83 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/41 (59%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/117 (44%) | 39/107 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 119/224 (53%) | 105/224 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Georgina Garcia-Perez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Georgina Garcia-Perez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Georgina Garcia-Perez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Georgina Garcia-Perez | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-6 | Clara Tauson | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgina Garcia-Perez vs. Clara Tauson - onderlinge wedstrijden
12.09.20 | Halve finale | Georgina Garcia-Perez | Clara Tauson | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Figueira | Hard |
Georgina Garcia-Perez form & Clara Tauson form
Georgina Garcia-Perez - laatste wedstrijden
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
07.05.23 Finale | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |