WEDSTRIJD
10.09.20 | 2e ronde | Gergana Topalova | Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | W15 Varna | Clay |
STATISTIEKEN
Gergana Topalova | Julia Avdeeva | |
1e Service % | 26/50 (52%) | 37/68 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/24 (33%) | 9/31 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/68 (54%) | 22/50 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Avdeeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Julia Avdeeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gergana Topalova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julia Avdeeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gergana Topalova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Julia Avdeeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Julia Avdeeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julia Avdeeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gergana Topalova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Julia Avdeeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Julia Avdeeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gergana Topalova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Julia Avdeeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Julia Avdeeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gergana Topalova vs. Julia Avdeeva - onderlinge wedstrijden
05.04.22 | 1e ronde | Julia Avdeeva | Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
10.09.20 | 2e ronde | Gergana Topalova | Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
Gergana Topalova form & Julia Avdeeva form
Gergana Topalova - laatste wedstrijden
Julia Avdeeva - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |