WEDSTRIJD
31.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Alica Rusova | 6-4, 6-2 | W25 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
USA
11.06.02, 21 Jaar
11.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gianna Pielet vs. Alica Rusova - onderlinge wedstrijden
31.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Alica Rusova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
Gianna Pielet form & Alica Rusova form
Gianna Pielet - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Alica Rusova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |