WEDSTRIJD
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Ginevra Vallega Montebruno | Alexandra Gombitova | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
04.04.03, 21 Jaar
04.04.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
29.09.04, 19 Jaar
29.09.04, 19 Jaar
Ginevra Vallega Montebruno vs. Alexandra Gombitova - onderlinge wedstrijden
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Ginevra Vallega Montebruno | Alexandra Gombitova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ginevra Vallega Montebruno form & Alexandra Gombitova form
Ginevra Vallega Montebruno - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lucia Tognoni | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Garcia Astudillo | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexandra Gombitova - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana De Simone | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-74, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana De Simone | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Baranovski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |