Ginevra Vallega Montebruno vs. Lucia Tognoni 21.11.2023

Ginevra Vallega Montebruno vs. Lucia Tognoni 21.11.2023 - W15 Heraklion - confrontatie

WEDSTRIJD

21.11.23Kwalif.Ginevra Vallega Montebruno Lucia Tognoni 6-2, 6-1 Greece W15 Heraklion Clay

STATISTIEKEN

6-1

Ginevra Vallega Montebruno
Italy
04.04.03, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
09.03.06, 17 Jaar







Lucia Tognoni
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Ginevra Vallega Montebruno vs. Lucia Tognoni - onderlinge wedstrijden

21.11.23Kwalif.Ginevra Vallega MontebrunoLucia Tognoni6-2, 6-1 wedstrijd detailGreece W15 Heraklion Clay

Ginevra Vallega Montebruno form & Lucia Tognoni form

Ginevra Vallega Montebruno - laatste wedstrijden

Turkey W35 Antalya - Clay
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Sebastianna Scilipoti2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Defne Aslanbas6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W35 Antalya - Clay
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Anna Turati1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Bahar Kilic6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
20.12.23
1e ronde
vs. Rikke De Koning5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.23
Kwalif.
vs. Mirjana Jovanovic6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Christine Junge-Ilges6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
13.12.23
1e ronde
vs. Nikol Rivkin5-7, 6-2, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.23
Kwalif.
vs. Gina Kondos5-7, 6-2, 10-3 overwinningwedstrijd detail
11.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Deniz Cakil6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ha Yoon Son6-75, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
02.12.23
Halve finale
vs. Klaudija Bubelyte5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
01.12.23
Kwartfinale
vs. Liisa Varul6-3, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
30.11.23
2e ronde
vs. Iveta Dapkute6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Liv Boulard6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Martyna Zaremba6-2, 7-63 overwinningwedstrijd detail
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Barbora Michalkova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
24.11.23
Kwartfinale
vs. Lavinia Tanasie3-6, 7-67, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.23
2e ronde
vs. Margaux Komano6-4, 6-74, 7-5 overwinningwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Simona Ogescu6-2, 1-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Lucia Tognoni6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Huijsegoms6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Nules - Clay
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Laura Garcia Astudillo3-6, 6-3, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Castellon - Clay
05.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Costanza Traversi5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shuqian Xu6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
18.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Valerija Maija Kargina6-76, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
12.09.23
Kwalif.
vs. Tea Lukic4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Mia Saveljic7-60, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
08.08.23
1e ronde
vs. Nelise Verster3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania W15 Bucharest - Clay
18.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Andreea Diana Popa4-5, - Ginevra Vallega Montebruno - scratchnederlaagwedstrijd detail

Lucia Tognoni - laatste wedstrijden

Greece W15 Heraklion - Clay
28.11.23
Kwalif.
vs. Stella Kovacicova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Mariya Poduraeva6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Claudia Bernaschi Claudia Bernaschi - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
21.11.23
Kwalif.
vs. Ginevra Vallega Montebruno2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Lena Ramharter7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Daria Maria Tudor6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
06.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Irem Kurt2-6, 6-3, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Bochoradze6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Croatia W15 Sibenik - Clay
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Mathilde Ngijol-Carre1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
<