WEDSTRIJD
15.09.21 | 1e ronde | Giulia Gatto-Monticone | Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-4 | W25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Giulia Gatto-Monticone | Anna Siskova | |
1e Service % | 57/79 (72%) | 57/78 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/57 (49%) | 27/57 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/22 (32%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 8/14 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/78 (53%) | 44/79 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/157 (48%) | 81/157 (52%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giulia Gatto-Monticone vs. Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
12.01.23 | 2e ronde | Giulia Gatto-Monticone | Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Loughborough | I. hard |
15.09.21 | 1e ronde | Giulia Gatto-Monticone | Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Clay |
06.08.21 | Kwartfinale | Anna Siskova | Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Parnu | Clay |
Giulia Gatto-Monticone form & Anna Siskova form
Giulia Gatto-Monticone - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |