WEDSTRIJD
13.06.21 | Kwalif. | Giulia Gatto-Monticone | Eden Silva | 6-0, 6-1 | Birmingham | Grass |
STATISTIEKEN
Giulia Gatto-Monticone | Eden Silva | |
1e Service % | 18/34 (53%) | 29/40 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/18 (94%) | 10/29 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giulia Gatto-Monticone vs. Eden Silva - onderlinge wedstrijden
13.06.21 | Kwalif. | Giulia Gatto-Monticone | Eden Silva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Birmingham | Grass |
Giulia Gatto-Monticone form & Eden Silva form
Giulia Gatto-Monticone - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eden Silva - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |