Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Giulia Sussarello vs. Anke Poncelet - onderlinge wedstrijden
07.04.14 | 2e ronde | Giulia Sussarello | Anke Poncelet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Dakar | Hard |
Giulia Sussarello form & Anke Poncelet form
Giulia Sussarello - laatste wedstrijden
Heraklion - Hard | ||||
06.04.15 2e ronde | vs. Francesca Palmigiano | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.04.15 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-2, 5-0, Barbara Bonic - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
30.03.15 1e ronde | vs. Saray Sterenbach | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
12.05.14 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | Cristina Bucsa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.05.14 Halve finale | vs. Maria Jose Luque Moreno | 2-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.05.14 1e ronde | vs. Julie Tringa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.05.14 2e ronde | vs. Marta Sexmilo Pascual | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
28.04.14 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.14 1e ronde | vs. Janneke Wikkerink | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
21.04.14 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 Kwartfinale | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 2e ronde | vs. Anke Poncelet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Dijon - I. hard | ||||
31.03.14 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Beugre Guyot | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.03.14 1e ronde | vs. Olga Ianchuk | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.03.14 Kwalif. | vs. Imane Kocher | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
10.03.14 1e ronde | vs. Alyona Sotnikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beinasco - Clay | ||||
24.02.14 1e ronde | vs. Milana Spremo | 5-7, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.14 2e ronde | vs. Alice Matteucci | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.14 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.14 Kwalif. | vs. Karin Morgosova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.14 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tinajo - Hard | ||||
10.02.14 1e ronde | vs. Justine De Sutter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.14 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
03.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Myrtille Georges | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Polona Rebersak | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |