WEDSTRIJD
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Giulia Tedesco | Hwiwon Wi | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
24.06.02, 21 Jaar
24.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Giulia Tedesco vs. Hwiwon Wi - onderlinge wedstrijden
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Giulia Tedesco | Hwiwon Wi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Giulia Tedesco form & Hwiwon Wi form
Giulia Tedesco - laatste wedstrijden
Hwiwon Wi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 1e ronde | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |