WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Giuliana Bestetti | Helena Stevic | 1-6, 6-4, 10-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
05.03.02, 22 Jaar
05.03.02, 22 Jaar
Giuliana Bestetti vs. Helena Stevic - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Giuliana Bestetti | Helena Stevic | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Giuliana Bestetti form & Helena Stevic form
Giuliana Bestetti - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Helena Stevic - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jade Psonka | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lyne Thach | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Julia Adams | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 2-0, Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Romane Longueville | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Naima Karamoko | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-3, 5-1, June Bjork - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Dunja Maric | 0-6, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Adi Bitton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 5-7, 3-5, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 1-1, Divine Dasam Nweke - scratch | wedstrijd detail |