WEDSTRIJD
27.09.20 | Finale | Grace Min | Georgina Garcia-Perez | 6-3, 0-6, 7-5 | W25 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Grace Min | Georgina Garcia-Perez | |
1e Service % | 58/96 (60%) | 51/98 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/58 (55%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/38 (47%) | 22/47 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/98 (45%) | 46/96 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/194 (48%) | 100/194 (52%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Grace Min | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Grace Min | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grace Min | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grace Min | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grace Min | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Grace Min | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Grace Min | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grace Min | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Grace Min | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grace Min | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-3 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Grace Min | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Grace Min | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Grace Min | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Grace Min vs. Georgina Garcia-Perez - onderlinge wedstrijden
27.09.20 | Finale | Grace Min | Georgina Garcia-Perez | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Prerov | Clay |
04.05.09 | 1e ronde | Grace Min | Georgina Garcia-Perez | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Badalona | Clay |
Grace Min form & Georgina Garcia-Perez form
Grace Min - laatste wedstrijden
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Alexa Noel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Melichar | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Georgina Garcia-Perez - laatste wedstrijden
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
07.05.23 Finale | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |