USA
29.10.04, 19 Jaar
29.10.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gracie Epps vs. Ashlyn Krueger - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | Kwalif. | Gracie Epps | Ashlyn Krueger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Lubbock | Hard |
Gracie Epps form & Ashlyn Krueger form
Gracie Epps - laatste wedstrijden
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Rushri Wijesundera | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ty Ana Williams | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shreveport - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Jacqueline Payne | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Sophie Abrams | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zora Hudson | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Madeleine Kobelt | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jane Wasserson | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |
Ashlyn Krueger - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Yue Yuan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 1-0, Varvara Lepchenko - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Misaki Doi | - Ashlyn Krueger - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Lin Zhu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |