WEDSTRIJD
24.08.20 | 1e ronde | Greta Arn | Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Greta Arn | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Greta Arn | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greta Arn | 2-2 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
3-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Greta Arn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 30-0 | ||
Greta Arn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Greta Arn | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Greta Arn | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-2 | Kathleen Kanev | |
0-0 | ||
Greta Arn | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Kathleen Kanev | |
0-0 | ||
Greta Arn | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Greta Arn vs. Kathleen Kanev - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 1e ronde | Greta Arn | Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Greta Arn form & Kathleen Kanev form
Greta Arn - laatste wedstrijden
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Katarzyna Piter | - | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |