WEDSTRIJD
27.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Guillermina Naya | Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | W25 Sopo | Clay |
STATISTIEKEN
Guillermina Naya | Ana Giraldi Requena | |
1e Service % | 47/60 (78%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/47 (64%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/13 (31%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 26/60 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermina Naya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermina Naya | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermina Naya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guillermina Naya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Guillermina Naya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermina Naya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermina Naya | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guillermina Naya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guillermina Naya | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
Guillermina Naya vs. Ana Giraldi Requena - onderlinge wedstrijden
27.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Guillermina Naya | Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Sopo | Clay |
Guillermina Naya form & Ana Giraldi Requena form
Guillermina Naya - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ana Giraldi Requena - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |