WEDSTRIJD
27.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Hanna Bougouffa | Shuyue Ma | 5-7, 6-3, 10-6 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
31.01.04, 20 Jaar
31.01.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hanna Bougouffa vs. Shuyue Ma - onderlinge wedstrijden
27.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Hanna Bougouffa | Shuyue Ma | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
21.03.23 | Kwalif. | Shuyue Ma | Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Hanna Bougouffa form & Shuyue Ma form
Hanna Bougouffa - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Saoirse Breen | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Matylda Burylo | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Aschenberger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Stefania Bojica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Malwina Rowinska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Zixuan Zeng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Luise Reisel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Efremova | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Wise | 6-1, 1-0, Anna Wise - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail |
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |