WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Hannah Viller Moller | Louise Brunskog | 6-2, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Hannah Viller Moller | Louise Brunskog | |
1e Service % | 21/35 (60%) | 33/49 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/21 (57%) | 12/33 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/49 (69%) | 15/35 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hannah Viller Moller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Hannah Viller Moller | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Hannah Viller Moller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-0 |
Denmark
04.08.01, 22 Jaar
04.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hannah Viller Moller vs. Louise Brunskog - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Hannah Viller Moller | Louise Brunskog | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Hannah Viller Moller form & Louise Brunskog form
Hannah Viller Moller - laatste wedstrijden
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Louise Brunskog - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
24.09.22 Finale | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.22 Halve finale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.22 2e ronde | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |