WEDSTRIJD
03.03.23 | Kwartfinale | Hanne Vandewinkel | Iva Primorac | 6-2, 6-0 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Hanne Vandewinkel | Iva Primorac | |
1e Service % | 19/31 (61%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/19 (89%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/12 (92%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/44 (59%) | 3/31 (10%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hanne Vandewinkel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Hanne Vandewinkel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hanne Vandewinkel vs. Iva Primorac - onderlinge wedstrijden
03.03.23 | Kwartfinale | Hanne Vandewinkel | Iva Primorac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Hanne Vandewinkel form & Iva Primorac form
Hanne Vandewinkel - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 6-71, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-5, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | Clara Tauson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |