WEDSTRIJD
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Mohamed | Athina Pitta | 6-2, 4-6, 10-8 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
France
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
05.01.05, 19 Jaar
05.01.05, 19 Jaar
Helena Mohamed vs. Athina Pitta - onderlinge wedstrijden
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Mohamed | Athina Pitta | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Helena Mohamed form & Athina Pitta form
Helena Mohamed - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail |
Athina Pitta - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 7-65, 2-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Dzemeshkevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |