WEDSTRIJD
25.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Mohamed | Natalia Orlova | 6-4, 3-6, 10-7 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Helena Mohamed vs. Natalia Orlova - onderlinge wedstrijden
25.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Mohamed | Natalia Orlova | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Helena Mohamed form & Natalia Orlova form
Helena Mohamed - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail |
Natalia Orlova - laatste wedstrijden
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |