WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Stevic | Arianna Nepomuceno | 6-3, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
05.03.02, 22 Jaar
05.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
05.10.02, 21 Jaar
05.10.02, 21 Jaar
Helena Stevic vs. Arianna Nepomuceno - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Helena Stevic | Arianna Nepomuceno | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Helena Stevic form & Arianna Nepomuceno form
Helena Stevic - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jade Psonka | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lyne Thach | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Julia Adams | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 2-0, Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Romane Longueville | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Naima Karamoko | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-3, 5-1, June Bjork - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Dunja Maric | 0-6, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Adi Bitton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 5-7, 3-5, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, - Helena Stevic - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 1-1, Divine Dasam Nweke - scratch | wedstrijd detail |
Arianna Nepomuceno - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 0-6, 1-0, - Arianna Nepomuceno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Athina Pitta | 0-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Anna Kashyrina | 1-6, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiale Zhang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 2-6, - Arianna Nepomuceno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Han Shi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Yujiao Che | 0-6, 0-3, - Arianna Nepomuceno - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Elina Zakharova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Bourbotte | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Pitts | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sonashe Bhatnagar | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail |