WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Helene Pellicano | Annika Kannan | 6-3, 6-1 | W15 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
01.07.01, 22 Jaar
01.07.01, 22 Jaar
Helene Pellicano vs. Annika Kannan - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Helene Pellicano | Annika Kannan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Villena | Hard |
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Helene Pellicano | Annika Kannan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Helene Pellicano form & Annika Kannan form
Helene Pellicano - laatste wedstrijden
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Marti | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Costa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Annika Kannan - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |