WEDSTRIJD
24.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Helene Scholsen vs. Amandine Cazeaux - onderlinge wedstrijden
24.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
01.06.15 | Kwartfinale | Amandine Cazeaux | Helene Scholsen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
13.04.15 | Kwartfinale | Helene Scholsen | Amandine Cazeaux | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Ponta Delgada | Hard |
12.01.15 | 1e ronde | Amandine Cazeaux | Helene Scholsen | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | El Kantaoui | Hard |
Helene Scholsen form & Amandine Cazeaux form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Amandine Cazeaux - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |