WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Helene Scholsen vs. Silvia Ambrosio - onderlinge wedstrijden
26.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Silvia Ambrosio | Helene Scholsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Helene Scholsen form & Silvia Ambrosio form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |