WEDSTRIJD
26.10.15 | 1e ronde | Hilda Melander | Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Hilda Melander | Luca Nagymihaly | |
1e Service % | 34/53 (64%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/61 (46%) | 16/53 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hilda Melander vs. Luca Nagymihaly - onderlinge wedstrijden
26.10.15 | 1e ronde | Hilda Melander | Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Hilda Melander form & Luca Nagymihaly form
Hilda Melander - laatste wedstrijden
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
03.11.16 2e ronde | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.16 1e ronde | vs. Enni Zander | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.16 Kwalif. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.10.16 1e ronde | vs. Lenka Jurikova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Stepanka Skacelova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
26.10.15 2e ronde | vs. Cornelia Lister | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.15 1e ronde | vs. Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
14.09.15 1e ronde | vs. Anabel Martinovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.09.15 2e ronde | vs. Seone Mendez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.15 Kwartfinale | vs. Natalia Vajdova | 0-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.15 Kwalif. | vs. Maja Ornberg | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 7-5, 3-0, Cristina Ene - scratch | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
08.09.14 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Ba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 Finale | vs. Sofie Oyen | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.14 2e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Luca Nagymihaly - laatste wedstrijden
W25 Baja - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zita Kovacs | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.18 1e ronde | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
23.07.18 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
09.07.18 Kwalif. | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Polovina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
09.05.18 2e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 7-65, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Balatonboglar - Clay | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Gal | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
15.09.17 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.17 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.17 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Balatonboglar - Clay | ||||
04.09.17 Kwalif. | vs. Pia Konig | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
25.07.17 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
18.07.17 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
06.07.17 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.17 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-2, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |