WEDSTRIJD
18.08.14 | Halve finale | Hilda Melander | Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-3 | Wanfercee Baulet | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hilda Melander vs. Oleksandra Korashvili - onderlinge wedstrijden
18.08.14 | Halve finale | Hilda Melander | Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Hilda Melander form & Oleksandra Korashvili form
Hilda Melander - laatste wedstrijden
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
03.11.16 2e ronde | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.16 1e ronde | vs. Enni Zander | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.16 Kwalif. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.10.16 1e ronde | vs. Lenka Jurikova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Stepanka Skacelova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
26.10.15 2e ronde | vs. Cornelia Lister | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.15 1e ronde | vs. Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
14.09.15 1e ronde | vs. Anabel Martinovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.09.15 2e ronde | vs. Seone Mendez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.15 Kwartfinale | vs. Natalia Vajdova | 0-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.15 Kwalif. | vs. Maja Ornberg | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
15.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 7-5, 3-0, Cristina Ene - scratch | wedstrijd detail | |
15.09.14 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
08.09.14 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Ba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 Finale | vs. Sofie Oyen | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.14 2e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Oleksandra Korashvili - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
30.08.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
04.08.17 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.17 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.17 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |