WEDSTRIJD
12.05.21 | 1e ronde | Hiroko Kuwata | Sabastiani Leon | 6-1, 1-6, 6-3 | W15 Jerusalem | Hard |
STATISTIEKEN
Hiroko Kuwata | Sabastiani Leon | |
1e Service % | 45/73 (62%) | 63/86 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/45 (53%) | 31/63 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/86 (51%) | 33/73 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hiroko Kuwata | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Hiroko Kuwata | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hiroko Kuwata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hiroko Kuwata vs. Sabastiani Leon - onderlinge wedstrijden
12.05.21 | 1e ronde | Hiroko Kuwata | Sabastiani Leon | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Jerusalem | Hard |
Hiroko Kuwata form & Sabastiani Leon form
Hiroko Kuwata - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Sabastiani Leon - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
28.05.23 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.23 Halve finale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |