WEDSTRIJD
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ho Ching Wu | Yui Chikaraishi | 6-2, 6-2 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Ho Ching Wu | Yui Chikaraishi | |
1e Service % | 38/55 (69%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 16/32 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/53 (60%) | 21/55 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ho Ching Wu | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ho Ching Wu | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Yui Chikaraishi | |
Ho Ching Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ho Ching Wu | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Ho Ching Wu | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Yui Chikaraishi | |
Ho Ching Wu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yui Chikaraishi | |
0-0 | ||
Ho Ching Wu | 3-1 | |
5-1 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ho Ching Wu vs. Yui Chikaraishi - onderlinge wedstrijden
06.03.24 | 1e ronde | Ho Ching Wu | Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Kuala | Hard |
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ho Ching Wu | Yui Chikaraishi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
31.05.19 | 2e ronde | Ho Ching Wu | Yui Chikaraishi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Ho Ching Wu form & Yui Chikaraishi form
Ho Ching Wu - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |