WEDSTRIJD
29.11.22 | Kwalif. | I-Hsuan Cho | Alisa Yakimakho | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
I-Hsuan Cho | Alisa Yakimakho | |
1e Service % | 28/40 (70%) | 21/46 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 12/21 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 9/25 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/46 (54%) | 8/40 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
I-Hsuan Cho | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
I-Hsuan Cho | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
I-Hsuan Cho | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
I-Hsuan Cho | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
I-Hsuan Cho | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
I-Hsuan Cho | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
I-Hsuan Cho | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
I-Hsuan Cho | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
I-Hsuan Cho vs. Alisa Yakimakho - onderlinge wedstrijden
29.11.22 | Kwalif. | I-Hsuan Cho | Alisa Yakimakho | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
I-Hsuan Cho form & Alisa Yakimakho form
I-Hsuan Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail |
Alisa Yakimakho - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |