WEDSTRIJD
11.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Ilay Yoruk | Darya Shauha | 6-3, 6-73, 10-7 | W25 Nur | Hard |
STATISTIEKEN
Ilay Yoruk | Darya Shauha | |
1e Service % | 52/87 (60%) | 47/86 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 20/39 (51%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/86 (45%) | 37/87 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 9 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darya Shauha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Darya Shauha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Darya Shauha | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Darya Shauha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Darya Shauha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Darya Shauha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Darya Shauha | |
0-0 | ||
2-5 | Darya Shauha | |
0-0, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Ilay Yoruk | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Darya Shauha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Ilay Yoruk | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Darya Shauha | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Darya Shauha | |
0-0, 0-1, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilay Yoruk vs. Darya Shauha - onderlinge wedstrijden
11.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Ilay Yoruk | Darya Shauha | 6-3, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Nur | Hard |
Ilay Yoruk form & Darya Shauha form
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Darya Shauha - laatste wedstrijden
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 Finale | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - scratch | wedstrijd detail |